Zizigo

2011 yılının Nisan ayında e-ticaret sektörü içinde Türkiye’nin en iyi online alışveriş sitelerinden biri olan Markafoni bünyesi altında kurulan Zizigo, her tarz ve her çeşit ayakkabı ve çanta modelleri ile kalitesini bozmadan hizmet vermeye devam ediyor. 2012 yılından bu yana giyim ürünlerine de bünyesinde yer veren Zizigo Türkiye’nin en büyük online ayakkabı mağazası olarak mağazalarda bile bulamayacağınız ürünleri sizlerle buluşturuyor. Zizigo ile en yeni, en tarz ayakkabı ve çantalara kolaylıkla ulaşabilir aynı zamanda günün modasını da yakında takip edebilirsiniz.

Zizigo İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?

Zizigo binlerce çeşit ayakkabı ve çanta modellerini sizlerle buluştururken, aynı zamanda alışverişlerinizi daha keyifli ve daha indirimli yapabilmeniz için, sizlere sağladığı Zizigo indirim kuponu ile cebinizi de düşünüyor. Zizigo indirim kuponu kodunu almak ise çok kolay. Zizigo markası altında yayımladığımız indirim kuponuna tıklayarak ekranda çıkan kodu kopyalamanız yeterli. Zizigo’dan satın alacağınız ürünü seçtikten ve sepetinize ekledikten sonra, kopyaladığınız indirim kodunu, sayfada belirtilen indirim kodu sekmesine yazın. Daha sonra uygula butonuna tıklayın ve işte indiriminiz hazır. Aşağıda belirtildiği gibi basit bir şekilde bu uygulamayı gerçekleştirebilirsiniz.

Zizigo’dan Neler Sipariş Edebilirsiniz?

Kadın, erkek ve çocuk için binlerce çeşit ayakkabı modeli ile hizmet veren Zizigo’da, terlikten bota; günlük ayakkabı modellerinden klasik ayakkabı modellerine varana kadar, ayakkabıya dair aklınıza gelen her ne varsa Zizigo’dan bulabilmeniz ve sipariş etmeniz mümkün. Bunların yanında özellikle bayanların vazgeçilmezi olan çantalar ile her çeşit giyim ve aksesuar ürünlerini Zizigo’da bulabilirsiniz. Ayakkabı’da lider olan markaların ürünlerini kolaylıkla bulabileceğiniz Zizigo, her gün yeni modellerle vitrinini yenilemeye devam ediyor.

Zizigo Ödeme Seçenekleri

100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo avantajı sağlayan Zizigo’dan yaptığınız alışverişlerde Visa, Master, American Express logolu tüm kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca sizlere sunduğumuz Zizigo indirim kodu ile alışverişlerinizi indirimli yapma imkânı da sağlayan Zizigo’ da istediğiniz taksit olanağını seçmeniz de mümkün.

Zizigo İletişim Bilgileri

0 850 300 99 46 müşteri hizmetleri numarası ile Sabah 8.00 ile gece 00.00 saatleri arasında hizmet veren Zizigo’ ya aynı zamanda info@zizigo.com e- mail adresi ile de ulaşabilirsiniz.

Promosyon kodları Promosyon kodları aktif olmayabilir, ama denemeye değer!

Kullanılabilir promosyon kodu bulunmamakta