Agoda.com (Global)


Agoda.com’un, 20 ülkeden 2000’den fazla çalışanı bulunur. Ana faaliyet alanı Singapur, Bangkok, Kuala Lumpur, Tokyo, Sidney,Hong Kong ve Budapeşte olup Asya, Afrika, Orta Doğu, Avrupa ve Amerika’nın belli başlı şehirlerinde ofisleri yer alır. Agoda.com pazar yetkilileri tüm dünyadan üye otellerle sağlam ilişkiler sürdürür, özel promosyonlar oluşturur ve internetteki en iyi fiyatları sunmaya çalışır. Bu hizmet, aynı zamanda en fiyat fiyat garantisiyle desteklenir.

Agoda.com'un ödüllü sitesi, hızlı ve kullanımı kolay olmasının yanında 250.000’den fazla otelde anında onay imkanı sunmak için teknolojinin en son yeniliklerini kullanır. Birçok otel ve oda seçeneğinin yanı sıra Agoda.com’la rezervasyonunu yapmış milyonlarca konuğa ait değerlendirmeler %100 özgündür. 7/24 çok dilli müşteri hizmetleri yardımı ise her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdadır.

Agoda.com’da, şeffaf ve ulaşılabilir hizmet sunmakla gurur duyarız. Müşterilerimize en fazla otel opsiyonunu en iyi fiyatlarla sunmaya çalışırken seyahatlerini daha kolay ve sorunsuz hale getirmeyi hedefleriz.

AGODA ®, AGIP LLC'nin Agoda Company Pte. Ltd. lisansı altında kullanılan tescilli ticari markasıdır.
Promosyon kodları Promosyon kodları aktif olmayabilir, ama denemeye değer!